تحویل اکسپرس

تحویل فوری و سالم محصول

پرداخت مطمئن

پرداخت از طریق درگاه معتبر

ضمانت کیفیت

تضمین بالاترین کیفیت محصولات

ضمانت بازگشت

بازگشت 7 روزه محصول

کوله پشتی مسافرتی و لپ تاپ ویژگی هایی که باید در انتخاب برای مسافرت بدنبال آن بود

کوله پشتی های جدید نسبت به قدیم سبکتر و کار آمدتر هستند و در طرح های مدرن تر پس الان وقتش رسیده دیگر از کوله پشتی های قدمی خود استفاده نکنید و با

خرید از سایت ما کوله پشتی لپ تاپ مناسب خود را تهیه کنید.

کوله پشتی های دارای طراحی جدید باعث صرفه جویی در هزینه های سفر شما میشوند.

مهمترین ویژگی های که باید یک کوله مسافرتی (چمدان های چرخدار مسافرتی)داشته باشد:

باید از  قوانین خطوط هواپیمایی پیروی کند

هنگام خرید چمدان های چرخدار خلبانی، باید قانون ۴۵ اینچی بودن رعایت شود؛اغلب خطوط هواپیمایی به این نکته اشاره دارند که کوله ها بیش از ۴۵ اینچ نباشند.ابعاد کوله های معمولی حدود ۹ اینچ است(عمق) ۱۴ اینچ (عرض) و ۲۲ اینچ(ارتفاع).بطور کلی ۴۵ اینچ. هر کدام از این ابعاد بیشتر شود ممکن است برای شما دردسرساز شود .

چرخ های محکم و راحت هنگام حرکت خیلی مهم است

چرخ های دارای طراحی خوب باشند و  مهمترین عامل برای حرکت نرم کیف های چرخ دار هستند؛ چرخ ها نباید هنگام چرخش حالت چسبندگی داشته باشند  و جمع شد و باید هنگام قرار دادن به حالت ایستاده بطور کامل بایستند و لرزش نداشته باشد.اولین چیزی که مشتریان در مورد آن ناراضی هستند چرخها هستند. پیش از خرید چرخ ها را در فروشگاه امتحان کنید کیف را حرکت دهید و بچرخانید کیف را وارونه کرده و چرخ ها را بچرخانید.

تعدا چرخها چهار چرخ یا دوچرخ مناسب است ؟چهار چرخها بسیار پایدارتر هستند اما شاید نتوانند براحتی کیف های دو چرخ در طول راهروهای هواپیما حرکت کنند و قطعات متحرک بیشتری برا شکستن وجود داشته باشد. کیف های دو چرخ نیز به اندازه چهار چرخ پایدار است و هزینه کمتری برای شما در پی خواهد داشت.اگر چرخ ها به خوبی طراحی شده باشند براحتی می توان آن را حرکت داد.
چمدان خلبانی چرخدار

استفاده از پارچه های دارای کیفیت بالا در چمدان های چرخدار

چمدان مسافران کم تجربه در طول سفر ممکن است آسیب ببیند، بدنبال چمدان هایی  باشید که دارای پارچه های بالستیک و قوی و زیپ های محکم باشند.هم چنین دارای  وزن سبکی هم  باشد به این منظور حتماً کوله را امتحان کنید . کوله های چرخ دار میتوانند جایگزین خوبی برای چمدان ها در سفر های شما باشند .

 وجود جیب های بیرونی کوله مسافرتی برای دسترسی آسان

برای مسافرین خطوط هوایی بخصوص کسانی که بچه بهمراه دارند جیب های بیرونی که به خوبی طراحی شده است مکان مناسبی برای نگهداری اجسامی است که دسترسی به آنها بسیار آسان است همچنین جایی است برای نگهداری روزنامه ، مجله و غیره. جیب های بیرونی که طراحی خوبی دارند باعث می شود شما نیاز نداشته باشید که کل کوله را باز کنید و از خطر بیرون ریختن وسایلتان جلوگیری می شود.

وجود دسته های تلسکوپی نرم

چمدان خلبانی چرخدار و کوله مسافرتی ،دارای دسته های تلسکوپی که  برای حمل بسیار به شما کمک میکنند

و به راحتی جمع می شوند تا بتوانید کیف خود را در محفظه های بالای صندلی هواپیما قرار دهید.

بدون داشتن دسته های تلسکوپی ممکن است حمل این کیف ها بسیار دشوار باشد

و اگر خانواده ای هستید با قد های متفاوت می توانید دسته ها را متناسب با قد خود تنظیم نمایید.


نویسنده مطلب admin