تحویل اکسپرس

تحویل فوری و سالم محصول

پرداخت مطمئن

پرداخت از طریق درگاه معتبر

ضمانت کیفیت

تضمین بالاترین کیفیت محصولات

ضمانت بازگشت

بازگشت 7 روزه محصول

چمدان چرخدار خلبانی تولید داخلی میهن گستر تولید کننده ی انواع کیف لپ تاپ ،کوله چرخدار لپ تاپ و چمدان های چرخدار خلبانی می باشد برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید۰۹۱۲۱۸۹۱۷۹۶

معرفی و شرح شغل تولیدی ساک و چمدان

چمدان خلبانی چرخدار

این حرفه  تولیدی شامل تولیدات چمدان ، ساک تراول و نیز ساک است،بگفته همکاران به شکر خدا بازار برای تولید و فروش چمدان و ساک خوب میباشد و حتی میتوان روی صادرات آن نیز حساب کرد .

در ابتدا تجهیزات سه عدد چرخ ، ابزار اولیه مانند میز و نیمکت و لوازمات دیگر و نیز خرید مقداری جنس لازم است تا استارت کار زده شود .

گرفتن مجوز برای تولید چمدان مشکل نیست ، اتحادیه صنف سراج ها در هر استان که باشید به بازدید محل می آید و در صورت توانایی تولید مانند لوازم تولید و محل تولید و نیز یک نامه عدم سوء پیشینه ، به سادگی به شما مجوز میدهند . مکان کار میتواند تجاری باشد و یا اگر هم تجاری نباشد باید استیجاری رسمی باشد .

مصرف کننده یک چمدان و یا ساک باید از لحاظ کیفیت با جنس خارجی آن را ارزیابی میکند، و از نظر ظاهری نیز ظاهر جذابی داشته باشد . از نظر دوخت و ساخت مناسب بوده و جنس مواد بکار رفته در آن مرغوب باشد و در نهایت از لحاظ قیمت نیز مقرون به صرفه باشد از مشابه خارجی آن گرانتر نباشد .

خریدار چندان نمیتواند از کیفیت واقعی سر در بیاورد و بیشتر از روی ظاهر کار قضاوت میکند . البته یه چمدان خوب باید اسکلت بندی خوبی داشته باشد ، جنس خوبی در آن مصرف شده باشد ، نوع زیپ و یراقی که بسته شده باید واقعا کیفیت خوبی داشته باشد .

خرید چمدان خلبانی چرخدار مناسب برای لپ تاپ های ۱۵ تا ۱۷ اینچی

#خرید کوله چرخدار لپ تاپ

#خرید کوله پشتی لپ تاپ

#خرید عمده ساک و چمدان در سراسر کشور

 

 


نویسنده مطلب admin