تحویل اکسپرس

تحویل فوری و سالم محصول

پرداخت مطمئن

پرداخت از طریق درگاه معتبر

ضمانت کیفیت

تضمین بالاترین کیفیت محصولات

ضمانت بازگشت

بازگشت 7 روزه محصول
17 سپتامبر 2019
1,641 views
نظر %

مرکز خرید کیف لپ تاپ در تهران، فروش و پخش عمده و تکی  کیف لپ تاپ و کوله پشتی  لپ تاپ با قیمتی مناسب  و با کیفیت در تولیدی کیف و کاور لپ تاپ میهن گستر  با بیش از ۳۰ سال تجربه در تولید و پخش عمده کیف در تهران و سراسر کشور.

استانداردهای یک  کیف لپ تاپ مناسب

کوله پشتی لپ تاپ

برتری مهم یک لپ تاپ نسبت به کامپیوترهای  خانگی قابلیت حمل آن می باشد؛در واقع در مورد کامپیوتر های کیس دار به معنای اصلی آن ، به کامپیوتر در منزل یا سر کار اشاره دارد، ولی لپ تاپ در همه جا همراه ما می باشد، شما میتوانید بر روی میز کار، میز آشپزخانه، داخل قطار، کنار ساحل و …از لپ تاپ خوداستفاده کنید.فراموش نکنید که لذت سفری امن نباید فقط برای شما باشد بلکه لپ تاپ شما نیز احتیاج به سفری راحت و امن دارد.
کیف های متنوع و گوناگونی و رنگانگی برای انواع سلیقه هاو حتی مردانه و زنانه در بازار موجود شده است ولی نکته مهم در خرید حرفه ای کیف های لپ تاپ ، مناسب بودن آن ها از هر لحاظ می باشد. هر کیف باید دارای  چندین ملاک اصلی را داشته باشد و سپس باید به  فاکتورهای فرعی مانند رنگ و طراحی و مارک را در نظر گرفت.
  • ضد ضربه بودن و دارای ضربه گیر داخلی و کیفیت دوخت کیف 

مزیت یک کیف لپ‌تاپ نسبت به سایر محصولات  خاصیت ضربه‌گیری آن می باشد. ضربه‌گیرها باید مقاوم و سبک باشند تا وزن کیف را بالا زیاد نکنند. حتما باید هنگام خرید از ضد ضربه بودن محفظه جای کیف و جنس پد ضد ضربه اطمینان حاصل کنیم چراکه این پد تنها دیواره محافظتی با محیط خارج است.

انواع ضربه گیر:

  • ضربه گیر  لایه‌ای
  • ضربه گیر کپسولی
#کوله پشتی لپ تاپ cat
#کوله پشتی لپ تاپ ایرانی
#کوله پشتی لپ تاپ ارزان
#بهترین کوله پشتی لپ تاپ

نویسنده مطلب admin